BLOG

Październik 2023
P W Ś C P S N
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
  
Dzisiaj bardziej niż kiedykolwiek, priorytetowym wyzwaniem dla firm i organizacji jest efektywne osiąganie celów projektu poprzez ograniczenie istniejącego ryzyka, przy jednoczesnym budowaniu motywacji zespołu projektowego. Wybór tego kierunku to przede wszystkim zdobycie wiedzy i umiejętności dotyczących wprowadzania biznesowych zmian z najlepszym efektem dla organizacji.
 

 
CERTYFIKATY IPMA
 
Program studiów jest skonstruowany tak, aby przygotować Cię do jednego z najbardziej popularnych i rozpoznawanych certyfikatów w obszarze zarządzania projektami – certyfikatu IPMA (International Project Management Association) na poziomie D (Certified Project Management Associate). Będziesz mógł przystąpić do egzaminu bez żadnych dodatkowych opłat, a uzyskanie tego certyfikatu potwierdzi Twoje kwalifikacje w zakresie zarządzania projektami i będzie przepustką do zdobywania kolejnych szczebli na ścieżce certyfikacyjnej IPMA.
 
 
NOWOCZESNE NARZĘDZIA DYDAKTYCZNE
 
Umiejętności praktyczne w obszarze zarządzania projektami zdobędziesz m.in. w oparciu o nowatorską grę decyzyjną, opracowaną na potrzeby projektu i symulującą pracę menedżera i zespołu projektowego we wszystkich fazach cyklu życia projektu. Koncepcja gry obejmuje kluczowe obszary wiedzy menedżera (zakres, budżet, czas, jakość, zasoby) oraz sprawdza umiejętność stosowania podstawowych narzędzi i technik PM, tym samym będziesz mógł w praktyce prześledzić kolejne etapy odpowiednio realizowanego projektu. Podczas zajęć będziesz miał również możliwość korzystania z oprogramowania wspierającego zarządzanie projektami (MS Project), co stanowi obecnie standard w pracy menedżera projektu.  Zgłębianie zagadnień z zakresu projekt menedżmetu umożliwi Ci również rozbudowana platforma komunikacyjna zawierająca forum dyskusyjne, chatroomy oraz bloga tematycznego.
 
 
KADRA
 
Zajęcia będą prowadzone przez trenerów posiadających dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie zarządzania projektami oraz przez praktyków z doświadczeniem biznesowym. Są to pracownicy m.in. Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, a także certyfikowani specjaliści zarządzania projektami. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Kapitalna Kadra 
 
 
BEZ DODATKOWYCH OPŁAT
 
Będziesz mógł zdobyć gruntowną wiedzę i doświadczenie bez ponoszenia dodatkowych opłat – czesne za studia zawiera m.in. koszt egzaminu certyfikującego na poziomie D, materiałów szkoleniowych oraz zestawu podręczników z tematyki zarządzania projektami.
 
Biuro projektu:
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, pok. RA50
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów
tel. 17 866 11 85, fax 17 866 12 22

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
„KAPITALNY MENEDŻER – studia podyplomowe z obszaru zarządzania” są realizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Priorytet II „Rozwój zasobów ludzkich i potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw oraz poprawa stanu zdrowia osób pracujących”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój kapitału ludzkiego w przedsiębiorstwach”). Udział w projekcie jest w 80% finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.