BLOG

Październik 2023
P W Ś C P S N
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
 
 W ostatnich latach zarządzanie potencjałem społecznym organizacji uzyskało bardzo wysoką rangę w świecie biznesu i obecnie jest jedną z najważniejszych dziedzin z zakresu zarządzania w firmach XXI wielu. Program studiów tego kierunku został przygotowany z myślą o menedżerach, którzy chcą w nowoczesny i skuteczny sposób realizować politykę personalną w swojej firmie.

 
 
NOWOCZESNY PROGRAM
 
Wybierając ten kierunek uzyskasz wiedzę z zakresu projektowego wdrażania rozwiązań personalnych, budowania modeli kompetencyjnych, a także z zakresu problematyki zarządzania wiekiem oraz równości płci w zarządzaniu zasobami ludzkimi. W trakcie studiów pogłębisz posiadaną już wiedzę oraz będziesz doskonalić umiejętności z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Tematyka zajęć przygotuje Cię również do wdrażania efektywnych projektów rozwoju kadr w swojej organizacji. Studia cechuje nowoczesny program uwzględniający aktualne nurty w zarządzaniu personelem, zwłaszcza w zakresie kompetencji pracowniczych, strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania talentami czy zarządzania wiekiem. 
 
 
DYDAKTYCY
 
Prowadzący zajęcia to osoby posiadające bogatą wiedzę akademicką, ale przede wszystkim to praktycy biznesu posiadający bardzo duże doświadczenie w zakresie zagadnień stanowiących podmiot studiów. Dzięki ich wiedzy i doświadczeniu będziesz mógł pracować na konkretnych przykładach i dostosowanej metodologii.  Więcej informacji znajdziesz w zakładce Kadra
 
 
PLATFORMY KOMUNIKACYJNE
 
Będziesz miał również możliwość korzystania z rozbudowanej platformy komunikacyjnej uwzględniającej forum dyskusyjne, chatroomy oraz bloga tematycznego z zakresu zagadnień poruszanych na zajęciach. Dzięki temu, będziesz mógł zgłębiać istotę zarządzania zasobami ludzkimi nie tylko podczas zajęć, ale z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.
 
Biuro projektu:
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, pok. RA50
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów
tel. 17 866 11 85, fax 17 866 12 22

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
„KAPITALNY MENEDŻER – studia podyplomowe z obszaru zarządzania” są realizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Priorytet II „Rozwój zasobów ludzkich i potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw oraz poprawa stanu zdrowia osób pracujących”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój kapitału ludzkiego w przedsiębiorstwach”). Udział w projekcie jest w 80% finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.