BLOG

Grudzień 2023
P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       
 
 Instytut Rachunkowości Zarządczej CIMA (Chartered Institute of Management Accountants) został założony w 1919 roku. Obecnie jest to największa na świecie organizacja, która zrzesza w swoich szeregach najlepszych specjalistów z dziedziny rachunkowości zarządczej. Ponad 170 tys. słuchaczy ze 168 krajów - to właśnie oni stanowią czołówkę światowego biznesu. 
 

 
Zdobądź kwalifikacje do podejmowania strategicznych decyzji biznesowych
 
Wybierając ZARZĄDZANIE FINANSAMI STRATEGICZNYMI bez żadnych dodatkowych opłat będziesz miał możliwość przygotowania się i podejścia do egzaminu CIMA na poziomie CBA (Certificate in Business Accounting). Czesne za studia zawiera opłaty egzaminacyjne (5 egazminów).
W Polsce znajduje się jedynie 9 ośrodków przygotowujących do uzyskania tego typu certyfikacji, jednym z nich jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.
 
 
 
Certificate in Business Accounting - pierwszy krok do uzyskania profesjonalnej kwalifikacji CIMA
 
Do egzaminu zostaniesz przygotowany podczas zajęć z 5 kluczowych przedmiotów: podstaw matematyki w biznesie, podstaw rachunkowości finansowej, podstaw rachunkowości zarządczej, podstaw ekonomiki przedsiębiorstwa oraz podstaw etyki, nadzoru korporacyjnego i prawa gospodarczego. W trakcie przygotowywania do egzaminu na poziomie CBA posiądziesz również umiejętności planowania i podejmowania decyzji opartych na rzeczywistych danych.
 
Umiejętności biznesowe i menedżerskie pozwolą Ci na podjęcie pracy na stanowiskach wyższego szczebla. Staniesz się pracownikiem poszukiwanym i cenionym nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Po uzyskaniu kwalifikacji CIMA będziesz predestynowany na takie stanowiska jak:
 
  • dyrektor/kontroler finansowy,
  • analityk finansowy, 
  • dyrektor ds. strategii,
  • dyrektor ds. planowania i rozwoju, 
  • menedżer ds. audytu wewnętrznego,
  • specjalista rachunkowości zarządczej,
  • dyrektor operacyjny.
 
 
Szczegółowe informacje o certyfikacji CIMA i związanymi z tym opłatami znajdziesz na www.cimaglobal.com
 
Biuro projektu:
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, pok. RA50
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów
tel. 17 866 11 85, fax 17 866 12 22

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
„KAPITALNY MENEDŻER – studia podyplomowe z obszaru zarządzania” są realizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Priorytet II „Rozwój zasobów ludzkich i potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw oraz poprawa stanu zdrowia osób pracujących”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój kapitału ludzkiego w przedsiębiorstwach”). Udział w projekcie jest w 80% finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.