BLOG

Grudzień 2023
P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
       
 
 
To, co najbardziej się dla nas liczy, czyli dlaczego właśnie z nami warto podjąć tę rozgrywkę?
 
 
Profesjonalizm kadry – swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się za naszym pośrednictwem nie tylko naukowcy. Kadra „Kapitalnego” to także praktycy, menedżerowie nie tylko w teorii, osoby, które w oparciu o własne doświadczenia pomogą w zgłębianiu tajników zarządzania.
 
Efektywność – te studia to nie tylko kolejny dyplom do kolekcji. To realna wiedza i umiejętności, potwierdzone zdobytym już w trakcie nauki biznesowymi certyfikatami z zarządzania finansami, które zagwarantują zwiększoną wydajność przedsiębiorstwa.
 
Praktyka i doświadczenie – o wadze i randze doświadczenia w efektywnym podejmowaniu decyzji świadczą sposoby jego zdobycia. Pomożemy Ci zyskać praktykę w oparciu o gry biznesowe oraz specjalistyczne aplikacje. Dysponujemy specjalistycznym laboratorium finansowym, jedyną tego rodzaju pracownią w tej części Europy. 
 
Nauka w parze z relaksem – nasze obiekty szkoleniowe są położone w malowniczej, iście sielankowej scenerii. Odnajdziesz tu ciszę i spokój, będziesz mógł zrelaksować ciało i umysł po tygodniu ciężkiej pracy korzystając z ujeżdżalni, parku linowego czy wybierając piesze wycieczki po okolicy. Zregenerujesz siły, dzięki czemu z łatwością przyswoisz kolejne partie wiedzy z zakresu biznesu. Zabacz jak jest w naszym kampusie w Kielnarowej link
 
Biuro projektu:
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, pok. RA50
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów
tel. 17 866 11 85, fax 17 866 12 22

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
„KAPITALNY MENEDŻER – studia podyplomowe z obszaru zarządzania” są realizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Priorytet II „Rozwój zasobów ludzkich i potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw oraz poprawa stanu zdrowia osób pracujących”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój kapitału ludzkiego w przedsiębiorstwach”). Udział w projekcie jest w 80% finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.