BLOG

Luty 2024
P W Ś C P S N
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
       
Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami

Dzień dobry wszystkim Kapitalnym Menedżerom!
Chciałam sie z Państwem podzielić pewną informacją na temat Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami. Otóż PSZK to profesjonalna i ogólnopolska organizacja zrzeszająca specjalistów, menedżerów i ekspertów ZZL. Jednym z największych wydarzeń organizowanych przez PSZK, o którym zapewne słyszeliście jest KONWENT HR. Stowarzyszenie działa na rynku od 1994 r, natomiast jego podkarpacki oddział od 2006 r.
Członkostwo w PSZK wiąże się z wieloma korzyściami, m.in z bezpłatnego udziału w Konwencie HR, wymianą doświadczeń i nawiązywaniem kontaktów biznesowych, dostępem do wyników badań prowadzonych przez PSZK, a przede wszystkim z udziałem w inicjatywach lokalnych organizowanych przez nasz region.
Aktualnie trwa procedura zmiany zasad członkostwa w PSZK, która jest bardzo przyjazna dla nowych członków. Jeśli byliby Państwo zainteresowani działalnością PSZK a także członkostwem (Uwaga! Członkostwo związane jest z roczną opłatą członkowską) to zachęcam do odwiedzenia strony pszk.org.pl/.
Podkarpacki oddział planuje w przyszłym roku zaktywizować działalność, stąd mile widziane nowe twarze, nowa energia i nowe pomysły i sugestie np. co do tematyki, którą Państwo (jako śmietanka podkarpackiego HR-u :) ) bylibyście zainteresowani.
A może ktoś z Państwa uczestniczył kiedyś w spotkaniach PSZK, Konwentach HR i chciałby podzielić się swoimi spostrzeżeniami, sugestiami?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i czekam na komentarze :) !

Komentarze
Dodaj nowy komentarzBiuro projektu:
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania, pok. RA50
ul. Sucharskiego 2, 35-225 Rzeszów
tel. 17 866 11 85, fax 17 866 12 22

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
„KAPITALNY MENEDŻER – studia podyplomowe z obszaru zarządzania” są realizowane przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki (Priorytet II „Rozwój zasobów ludzkich i potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw oraz poprawa stanu zdrowia osób pracujących”, Poddziałanie 2.1.1 „Rozwój kapitału ludzkiego w przedsiębiorstwach”). Udział w projekcie jest w 80% finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.